הבית של דורון - דיקור סיני, איור ודה בהוד השרון הבית של דורון
מושב ירקונה (הוד השרון)
קליניקה: 072-234-234-0
נייד: 050-2008889

איור ודה

תגובות יצירת קשר עוד בבית של דורון מבצעים וחבילות סדנאות טיפולים דף הבית

הטיפולים של דורון > עיסויים > איור ודה
איור ודה

לחץ לקריאת תגובות
איור ודה

עיסוי עדין ומיוחד בעל תנועות איטיות ורחבות על כל חלקי הגוף בשמן סומסום חם, לאחריו עורכים טקס בו נוסכים שמן שומשום חם על "העין השלישית" שבמרכז המצח, תוך עיסוי עדין של הפנים והקרקפת.
עיסוי חוויתי שכולו תענוג ומרגוע.

הפרקטיקה העיקרית של האיור ודה באה לידי ביטוי בעיסוי מיוחד. במהלך הטיפול נוסכים שמן סומסום חם לכל אורך הגוף תוך כדי מגע עדין ומדויק הגורם בעצם לזרימת האנרגיה השלילית החוצה ולהתחדשות המערך האנרגטי של הגוף.

לשמן הסומסום סגולות מרפא רבות. סמיכותו הרבה מקנה לו תכונה מיוחדת ומאפשרת לו לחדור בהדרגה אל מעבר למעטפת העור החיצונית ובעצם "להמיס" את הרעלים – ואיתם גם את המתחים – המצטברים ברבדים שבין העור לשרירים.

שיטת האיור- ודה המסורתית נחשבת לאחד מטיפולי הפגת המתח הידועים בעולם. בטיפול האיטי והעמוק, על תנועותיו הארוכות והמתמשכות, טמון הפוטנציאל לסחוף את המטופל למצב מדיטטיבי עמוק, ולהרגיע ולאזן את השכל והרגש.

בסיום הטיפול מתבצע עיסוי ראש הודי אשר עובד ספציפית על מתחים מצטברים בשרירי הצוואר, הקרקפת, והפנים. הפעולה המסיימת את הטיפול (הקרויה "שירודרה") היא נסיכת שמן סומסום חם דרך כד חרס מסורתי, לאזור מרכז המצח (העין השלישית). זוהי פעולה הנערכת כמה דקות והיא מהווה שיא רגשי עמוק ומשחרר.

הזמן עכשיו איור ודה
עיסויים

עיסויים


טיפולים נוספים

> איור ודה
> עיסוי לאישה ההרה
> עיסוי באבנים אינדיאניות
> ארומתרפיה
> שלווה והתחדשות

> שיאצו
> דיקור סיני
> כוסות רוח
> נרות הופי
> מוקסה
> עיסוי לגיל הזהב

> עיסוי קלאסי
> עיסוי צוואר כתפיים


לקביעת תור ולמידע נוסף
קליניקה: 072-234-2340
נייד (דורון): 050-200-8889