הבית של דורון - דיקור סיני, דיקור סיני בהוד השרון הבית של דורון
מושב ירקונה (הוד השרון)
קליניקה: 072-234-234-0
נייד: 050-2008889

דיקור סיני

תגובות יצירת קשר עוד בבית של דורון מבצעים וחבילות סדנאות טיפולים דף הבית

הטיפולים של דורון > טיפולי הבית > דיקור סיני > דיקור סיני לפוריות
דיקור סיני

לחץ לקריאת תגובות

דיקור סיני :
דיקור סיני לפוריות
דיקור סיני לכאבי גב
דיקור סיני להרזיה
דיקור סיני לכאבי בטן
דיקור סיני לפוריות

דיקור סיני לפוריות אשה או גבר
כיום אנו חוזים במקרים רבים של נשים בהריון אשר פנו - בנוסף - גם לאופציית דיקור סיני לפוריות, והרי זה פלא...הדיקור הסיני עזר. שהרי ישנה הוכחה בר קיימה - היא בהריון תקין ובריא. אולם זהו אינה הפתעה אלא כבר עובדה ידועה שניתן להגביר את הפוריות של האשה ושל הגבר גם כן.

לא תמיד הרפואה הרגילה ורופאים מתחום הגניקולוגיה והלידה יודעים לענות עלך השאלות הרבות - מדוע לא מתפתח הריון. ישנם לא מעט נשים שכל הבדיקות כולל בדיקות פולשניות מעידות שהכל תקין - ואין סיבה אמיתית פיזיולוגית לאי פוריות. מסתבר וכך גורסות רבות משיטות הטיפול המשלים כי מצב נפשי וחוסר איזון פנימי הם הגורם העיקרי לאי פוריות חשוב לציין כי אל לאישה להזניח את כל הטיפול הרגיל והקונבנציונאלי אשר מומלץ על ידי משרד הבריאות והרפואה המקובלת. דיקור סיני נועד לפתוח צוהר ולעורר את מערכת הפיריון של האישה יחד עם צמחי מרפא ושלווה נפשית רוחנית אשר מעודדת את גופה לחיובי ולא לשלילי. ואילו אצל הגבר הטמפרטורה הגבוה פוגמת בתפקוד ובתפוקה. במקרים נפוצים גם ביכולת הרגילה לקיים יחסי מין עם האשה שלצידו. גם דלקות בדרכי הפריון ואיבר המין יחריפו את הבעיה עדכדי אי יכולת מוחלטת להפרייה.

הדיקור הסיני מוכר וידוע ביעילותו מזה מספר רב של שנים. וגם כבר ניכרים ניצנים של דעות ברפואה המודרנית המקובלת לכך. ריפוי אלטרנטיבי או טיפול אלטרנטיבי נכון לאמר על ידי דיקור סיני נועד לטפל במכאובים קיימים שהינם תוצאה של מהלכי היום יום הרגילים של כל אדם. החל משעות היקיצה של הבוקר וצבירת מתחים ומועקות כולל לחץ נפשי בעבודה או בחברה, בקרב המשפחה או ממצבים קיימים.

אפשרות של פתרון בעיית פוריות בקרב גברים הינה דיקור סיני לפוריות יחד עם תזונה נכונה ונבונה. להפסיק לצרוך מזונות מחממים לפי האמונה הסינית כגון : בשר אדום תבלינים מייבשים כמו כורכום כמון פלפל שחור ופפריקה אדומה. הנזק שהם גורמים הינו גדול ומשמעותי לפוריות מבחינת החומציות של הזרע הגברי. להמנע באופן מיידי מצריכת אלכוהול - זה דבר ידוע שהוא פוגם בפוריות לטווח קצר וגם ארוך. צריכת ירקות טריים המכילים ויטמין סי וגם בי , ויטמין בי12 וגם מזון אורגני יתרמו לפריון הגבר ומאוד מועילים.

הזמן עכשיו דיקור סיני| דיקור סיני |
טיפולי הבית

טיפולי הבית


טיפולים נוספים

> איור ודה
> עיסוי לאישה ההרה
> עיסוי באבנים אינדיאניות
> ארומתרפיה
> שלווה והתחדשות

> שיאצו
> דיקור סיני
> כוסות רוח
> נרות הופי
> מוקסה
> עיסוי לגיל הזהב

> עיסוי קלאסי
> עיסוי צוואר כתפיים


לקביעת תור ולמידע נוסף
קליניקה: 072-234-2340
נייד (דורון): 050-200-8889