הבית של דורון - דיקור סיני, דיקור סיני בהוד השרון הבית של דורון
מושב ירקונה (הוד השרון)
קליניקה: 072-234-234-0
נייד: 050-2008889

דיקור סיני

תגובות יצירת קשר עוד בבית של דורון מבצעים וחבילות סדנאות טיפולים דף הבית

הטיפולים של דורון > טיפולי הבית > דיקור סיני > דיקור סיני להרזיה
דיקור סיני

לחץ לקריאת תגובות

דיקור סיני :
דיקור סיני לפוריות
דיקור סיני לכאבי גב
דיקור סיני להרזיה
דיקור סיני לכאבי בטן
דיקור סיני להרזיה

דיקור סיני להרזיה ודיאטה
רבים כבר עברו את אותם רגעי התנזרות מאולצת בכוח רצון , מלווה בסבל ולחץ נפשי קשה מנשוא. הימנעות מאכילת מזון ככל שניתן תוך התגברות על הסבל הנפשי הרב. בסופו של דבר הרזיה נכונה אמורה להתבסס לא על התנזרות ממזון .

דיקור סיני להרזיה הוא החלק המטפל בפן הנפשי רצוני, הוא מועיל לדיכוי תיאבון שאין לו סוף. הרזיה אמורה להיות מבוססת על תזונה נכונה ונבונה יחד עם עידוד נפשי או בלימת יצרי התיאבון. השילוב הינו הכרחי : תזונה המכילה את כל אבות המזון והוויטמינים הנחוצים ותמיכה או חיזוק עם הרפואה הסינית שבאה לעזור כאן בגדול.

שהרי הגוף מחולק להמון איברים הקשורים ביניהם באמצעות מרידיאנים. גם איברי העיכול והמוח מחוברים יחד עם מערכת העצבים. דיקור סיני אשר ישפיע על איברים אלו יכול להועיל להרזיה ולהפחתה ניכרת במשקל הגוף.

גם על המצב הנפשי הדיקור הסיני יכול להשפיע, וכך לצמצם מצבי זלילה ואכילה מרובה כתוצאה מדיכאון או מצב נפשי ירוד ברגעים מסויימים במהלך היום. בכדי להתחיל בטיפול בדיקור סיני לצורך הרזיה המטפל מזהה נקודות בגוף שהם האחראיות לעצבים המעוררות את התיאבון. המחטים שדוקרים בגוף אינם כואבים כלל, ובכלל לרוב לא מרגישים את פעולת הדקירה. היכולת שלהם ליצור גירוי או הרדמה של עצבים מסויימים הם אשר ייתרמו להרזיה מוצלחת.
כל אשה וגבר יודעים שישנם רגעים בהם התיאבון גובר ועולה, וזאת למרות שרק לפני שעה שעתיים סיימתם לאכול ארוחה מלאה. כאן דיקור סיני עוזר להרזיה. באמצעות הטיפול עם המחטים הסיניות אפשר לדכא תיאבון שעד היום היה בלתי ניתן לשליטה. הצורך וההשתוקקות הבלתי פרופרציונאלית לאכילה עד אין סוף - ניתנת לטיפול.

הזמן עכשיו דיקור סיני| דיקור סיני |
טיפולי הבית

טיפולי הבית


טיפולים נוספים

> איור ודה
> עיסוי לאישה ההרה
> עיסוי באבנים אינדיאניות
> ארומתרפיה
> שלווה והתחדשות

> שיאצו
> דיקור סיני
> כוסות רוח
> נרות הופי
> מוקסה
> עיסוי לגיל הזהב

> עיסוי קלאסי
> עיסוי צוואר כתפיים


לקביעת תור ולמידע נוסף
קליניקה: 072-234-2340
נייד (דורון): 050-200-8889