הבית של דורון - דיקור סיני, דיקור סיני בהוד השרון הבית של דורון
מושב ירקונה (הוד השרון)
קליניקה: 072-234-234-0
נייד: 050-2008889

דיקור סיני

תגובות יצירת קשר עוד בבית של דורון מבצעים וחבילות סדנאות טיפולים דף הבית

הטיפולים של דורון > טיפולי הבית > דיקור סיני > דיקור סיני לכאבי גב
דיקור סיני

לחץ לקריאת תגובות

דיקור סיני :
דיקור סיני לפוריות
דיקור סיני לכאבי גב
דיקור סיני להרזיה
דיקור סיני לכאבי בטן
דיקור סיני לכאבי גב

דיקור סיני לכאבי גב. גב תחתון או עליון
הטיפול הנרחב של הדיקור הסיני מספק גם מענה למכאובים שונים בגוף האדם. דיקור סיני לכאבי גב הינו אחד הפתרונות לכאבים הגדולים ביותר המלווים כל יום את רוב האוכלוסיה..
כאבי הגב אופייניים למרבית האנשים המבוגרים נשים וגברים כאחד.הכאבים הללו לעיתים מתחילים כבר בגיל צעיר מאוד בשנות העשרים, עקב פעילות פיזית לא נכונה כמו הרמת משאות, או בגלל בעייה גנטית נרכשת כמו מבנה אגן ספציפי, או מבנה גוף כזה ואחר.

דיקור סיני לכאבי גב נותן מענה ופתרון יעיל מאין כמוהו לסובלים מכאבים בגב התחתון והעליון. הדיקור מעורר לחיים את מנגנוני ההגנה של גוף האדם. הוא גורם לגוף להפריש חומרים אנטי דלקתיים לשכח את הכאבים, ואף כפתאון ארוך טווח להרפות שרירים תפוסים. אם נוסיף לזאת גם את עובדה הידועה שהוכחה זה מכבר - הדיקור הסיני מזרים את הדם ביעילות גבוהה יותר, מוריד לחצים ועומסים מנקודות כואבות בגוף, ומזרזות תהליכים של החלמה מלאה.
לפעמים כאבי הגב נובעים לא מהגב עצמו, אלא מאופן ההתנהלות היום יומית של האדם. ישיבה לא נכונה על כסא, בעיות בכפות הרגליים או במפרקים התחתונים, שרירים תפוסים ומכווצים ברגליים - כל אלא מקרינים לעבר הגב. ואז מתחילם כאבי גב ממש מטרידים . הדיקור כבר הוכיח את היכולת לטפל בכאבי גב מסיבות שונות. על כן רק מטפל בשיטת דיקור סיני ידע לזהות מהיכן נובעים כאבי הגב שלך - ובמיוחד כיצד לטפל בהם נכון.

מטופלים רבים אשר סבלו שנים רבות מכאבי גב - מודים לי כיום לנוכח הטיפול היעיל אשר קיבלו. הטיפול אינו חד פעמי ויש להקפיד על סדרה של מפגשים לטיפול. אמנם כבר בהתחלה, לאחר הטיפול הראשון יש הקלה עצומה ואנשים לא מבינים כיצד קרה הקסם הזה. אולם חשוב לזכור כי מפגש חד פעמי - כמוהו כפתרון זמני שלאחר תקופה מסויימת עלולים לחזור כאבי הגב בייתר שאת - אם לא בוצע סדרה מלאה של דיקור וטיפול.

השיפור באיכות החיים ובכלל במצב הרוח של המטופלים בדיקור סיני השתפרה מקצה אחד לשני. הכאבים כבר אינם ואין חשש לבצע תנועות גוף מסויימות אשר עלולות לגרום להם לשרירים תפוסים עם מוגבלות בתנועה. ההליכה נעימה יותר כמו גם הישיבה על כסא, או השינה עמוקה ונעימה בהרבה יותר בתנוחות שונות.

הזמן עכשיו דיקור סיני| דיקור סיני |
טיפולי הבית

טיפולי הבית


טיפולים נוספים

> איור ודה
> עיסוי לאישה ההרה
> עיסוי באבנים אינדיאניות
> ארומתרפיה
> שלווה והתחדשות

> שיאצו
> דיקור סיני
> כוסות רוח
> נרות הופי
> מוקסה
> עיסוי לגיל הזהב

> עיסוי קלאסי
> עיסוי צוואר כתפיים


לקביעת תור ולמידע נוסף
קליניקה: 072-234-2340
נייד (דורון): 050-200-8889